www.cvonline.hu

Call center operátor - behajtási területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 863328

Multinacionális kintlévőség-kezelő partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • fizetési elmaradásban lévő ügyfelek telefonon történő megkeresése,
  • kimenő és bejövő hívások kezelése,
  • tájékoztatás az adósság rendezésének módjáról, következményekről,
  • részletfizetési megállapodás elősegítése,
  • az elhangzottak adminisztrálása a cég rendszerében,
  • kintlévőségek rögzítése, folyamatos nyomon követés.
Elvárások:
  • PSZÁF (független pénzügyi) vizsga vagy ezzel egyenértékű középfokú (pl. banki- vagy pénzügyi szakügyintéző), felsőfokú szakirányú végzettség (pl. közgazdasági szakterület, jogász)
  • tapasztalat nem szükséges, pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • magas szintű kommunikációs készség,
  • problémamegoldó- és stressz-tűrő képesség,
  • kétműszakos munkarend vállalása.
Előny:
  • call centerben szerzett tapasztalat,
  • kifogáskezelésben való jártasság.
Amit kínálunk:
  • multinacionális környezet,
  • előrelépési lehetőség,
  • fiatalos csapat,
  • átlag feletti teljesítmény esetén bónusz.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Bér: bruttó 170.000 Ft/hó + túlórapótlék + műszakpótlék
  • Helyszín: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő: H-P 8 órás váltott műszakokban, 7:00-15:30 vagy 12:30-21:00, kötelezően heti váltásban
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül. Referencia szám: TKK-02