www.cvonline.hu

Call center operátor 6 órás részmunkaidőben

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 976995

Lakásbiztosítási termékekkel foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Adatbázisban meglévő ügyfelek telefonos megkeresése,
  • üzletkötéssel foglalkozó munkatársak számára időpontok egyeztetése,
  • lakásbiztosítási termékek bemutatása,
  • széleskörű tájékoztatás,információnyújtás a cég tevékenységéről, aktuális szolgáltatásairól
  • adminisztratív jellegű támogatás: ajánlatkitöltés, árkalkulációk,

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • céltudatos, lendületes, motivált személyiség,
  • ügyfélközpontú, támogató hozzáállás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office).
  • kiváló szóbeli kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,

Juttatások:
  • folyamatos képzések, támogató csapat
  • modern irodai környezet
  • fiatalos csapat.
  • munkavégzés helye: Budapest,

Előnyök:
  • Call centerben szerzett tapasztalat,
  • banki vagy biztosítási szektorban szerzett tapasztalat.

  • Jelentkezésüket várjuk fényképes önéletrajzzal! Csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelölteket tudjuk értesíteni.

Egyéb információk:
Kétműszakos munkarend: H-P 8:00 - 14:00 vagy 14:00 - 20:00