www.cvonline.hu

CALL CENTER OPERÁTOR / 6 órás munkavégzés

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 424199
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Nemzetközi, piacvezető, pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó partnerünk számára keresünk

Call Center Operátor

pozícióba munkavállalókat

A leendő munkatárs feladatai:

  • kimenő telefonhívások kezdeményezése belső- és generált adatbázisok alapján, önkéntes nyugdíjpénztári vagy lakásbiztosítási szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfelek ismételt felkeresése
  • hívások adminisztrációja az informatikai rendszerben
  • később tapasztalt operátorként új kollégák gyakorlati képzésében való részvétel (mentorálás)

A munkakör betöltésének feltételei:

  • értékesítési munkatapasztalat (call centerben szerzett tapasztalat előnyt jelent) VAGY értékesítési szemlélet, affinitás és rátermettség, hajlandóság az értékesítési folyamatok megtanulására
  • középfokú végzettség (érettségi, vagy folyamatban lévő érettségi szakmunkás bizonyítvány mellett) VAGY folyamatban lévő egyetemi-főiskolai tanulmányok
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség, meggyőző személyiség, nyitottság
  • siker- és célorientált személyiség
  • képesség fegyelmezett munkavégzésre

Amit ajánlunk:

  • Profi betanítás (szakmai ismeretek, magánnyugdíj pénztári termékek, informatikai háttér, kommunikáció)
  • Dinamikus csapat, minőségi munkakörnyezet
  • Bejelentett jövedelem (fix alapbér és mozgó bér a megkötött szerződések után)
  • Sikeres munkavégzés esetén részesedés a call center eredményéből (negyedéves bónusz formájában)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Pozíció területe(i):

  • Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat
  • Call center munkatárs
  • Telefonos operátor

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Munkaidő:

6 órás munkavégzés (8-14, 12-18, 14-20)

 Munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya