www.cvonline.hu

Call center operátor 6 órában

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 693599

Pénzügyi területen működő multinacionális cég megbízásából, azonnali kezdéssel, munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Ami a munkát illeti:
  • a sikeres kiválasztást követően egy tréning során megismerkedhetsz a call center munkájával és az éppen aktuális projektekkel,
  • az ügyfelek és a call center operátor között a kommunikáció kizárólag telefonon keresztül történik,
  • egy program segítségével az operátor látja a munkavégzéshez szükséges adatokat, így az ügyfelek részére új pénzügyi lehetőségeket tud felkínálni,
  • a munka irodai környezetben, a város szívében, egy 110 fős call centerben zajlik,
  • a folyamatos telefonos kommunikáció mellett feladatod még a napi adminisztráció elvégzése is.
  • Cél: minél több elégedett ügyfél, akik a legkedvezőbb szolgáltatásokban részesülnek a Te segítségeddel!
Elvárások:
  • Jelentkezz, ha:
  • középfokú végzettséggel és értékesítési vénával rendelkezel,
  • már van tapasztalatod a soft értékesítésben, meleg hívásokban,
  • nem szeretnél teljes munkaidőben dolgozni, de fix havi jövedelemre van szükséged,
  • szeretnél csatlakozni egy multinacionális vállalat csapatához,
  • komoly, felelősségteljes munkára vágysz,
  • képes vagy az üzleties kommunikációra és a megjelenésed is ennek megfelelő,
  • személyiséged meggyőző és bármilyen helyzetben feltalálod magad,
  • érdekel a multik és a pénzügy világa.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • bruttó bér: 650 Ft/óra+Cafeteria+teljesítményértékelésen alapuló bónusz,
  • 6 órás munkalehetőség,
  • multinacionális környezet,
  • fejlődési lehetőségek,
  • karrierlehetőség,
  • fiatalos csapat, jó munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig váltott műszakban 8:00-14:00 vagy 14:00-20:00 (5.ker.)
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével lehet.