www.cvonline.hu

Call center operátor - 6-8 órában

  • A hirdetés 1011 napja lejárt
Multinacionális cég megbízásából, azonnali kezdéssel, munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • a sikeres kiválasztást követően egy tréning során megismerkedhetsz a call center munkájával és az éppen aktuális projektekkel,
  • az ügyfelek és a call center operátor között a kommunikáció kizárólag telefonon keresztül történik,
  • egy program segítségével az operátor látja a munkavégzéshez szükséges adatokat, az ügyfelek eddig igénybevett szolgáltatásait és ennek megfelelően tájékoztatást ad az új lehetőségekről,
  • a munka irodai környezetben, a város szívében, egy 25 fős call centerben zajlik,
  • a telefonos kommunikáció mellett feladatod még a napi adminisztráció elvégzése is.
  • Cél: minél több elégedett ügyfél, akik a legkedvezőbb szolgáltatásokban részesülnek a Te segítségeddel!
Elvárások:
  • Jelentkezz, ha:
  • nem szeretnél teljes munkaidőben dolgozni, de fix havi jövedelemre van szükséged,
  • van diplomád vagy PSZÁF vizsgával rendelkezel,
  • szeretnél csatlakozni egy stabil vállalat csapatához,
  • komoly, felelősségteljes munkára vágysz,
  • képes vagy az üzleties kommunikációra és a megjelenésed is ennek megfelelő,
  • személyiséged meggyőző és bármilyen helyzetben feltalálod magad.
Amit kínálunk:
  • fix fizetés + műszakpótlékok + jutalék
  • 6 vagy 8 órás munkalehetőség,
  • igényes irodai környezet,
  • karrierlehetőség,
  • fiatalos csapat, jó munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig váltott műszakban napi 6 órában8:00-14:00 vagy 14:00-20:00, novemberben hétvégi munkavégzésre is lehet számítani
  • Helyszín: Budapest, 13. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével lehet. Referencia kód: RSK-02