www.cvonline.hu

Call center operátor 4 órás részmunkaidőben

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 944285

Több mint 20 éves szakmai múlttal rendelkező nemzetközi felnőttképzéssel foglalkozó partnercég hazai leányvállalata megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Cég honlapján előzetesen regisztrált ügyfelek telefonos felkeresése (meleghívások),
  • általános széleskörű tájékoztatás, információnyújtás a cég tevékenységéről, aktuális szolgáltatásairól,
  • induló képzések, tanfolyamok ajánlása, értékesítése,
  • telefonon érkező megkeresések szakszerű kezelése,
  • ügyfelek adatainak egyeztetése, reklamációk kezelése,
  • egyéb adminisztrációs tevékenységek végzése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség - lehetsz diák is, amennyiben napi 4 órát el tudsz vállalni,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság,
  • értékesítői véna.
Előny:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (telefonos ügyfélszolgálat/ értékesítés)
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű vállalati munkakörnyezet,
  • részmunkaidős, napi 4 órás munkavégzés,
  • felesleges, semmitmondó termékek értékesítése helyett, felnőttképzéshez köthető szolgáltatások, termékek értékesítése,
  • hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • fiatalos csapat,
  • bruttó 800 Ft/h + cafeteria + bónusz.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület.
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 4 órában 14:00-18:00-ig vagy 15:00-19:00-ig
Kapcsolat:
Referencia kód: CC-04

Amennyiben magadra ismersz, és szeretnéd meglévő tapasztalataidat egy stabil hátterű cégnél kamatoztatni, akkor küldd el fényképes önéletrajzod az E-mail cím megjelenítése email címre a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.