www.cvonline.hu

Call center munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 970288

Telefonos munkatársakat keresünk!
Feladatok:
  • • meglévő lakossági és céges ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • • telekommunikációs szolgáltatások ismertetése, ajánlása,
  • • értékesítés-orientált ügykezelés,
  • • egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:
  • • értékesítői véna,
  • • középfokú végzettség,
  • • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • • monotónia tűrés,
  • • magabiztos szóbeli kommunikáció,
  • • hasonló területen szerzett tapasztalat előny!

Juttatások:
  • • rész/teljes munkaidő
  • • rugalmas munkaidő-beosztás
  • • versenyképes fizetés: fix alapbér+ mozgó bér+ jutalék,
  • • fiatalos csapat, modern munkakörnyezet.

Nyelv:
  • Magyar

  • • Fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal az [email] e-mail címen keresztül. Referencia szám: TN
Kategória
Régió
Kőszeg