www.cvonline.hu

Call center munkatárs

  • A hirdetés 829 napja lejárt

Szeretsz beszélni, értékesíteni, meggyőzni és csinálnád ezt teljes munkaidőben?

Fontos számodra a tapasztalatszerzés egy stabil, nagy múltú cégnél?

Szeretnél profiktól tanulni és csiszolni értékesítői tudásod?

Partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

fix alapbérrel, azonnali munkakezdéssel barátságos csapatunkba!

Így nézne ki egy munkanapod:

  • meglévő lakossági és céges ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • telekommunikációs szolgáltatások ismertetése, ajánlása,
  • értékesítés-orientált ügykezelés,
  • egyéb adminisztratív feladatok.

Ahhoz, hogy csapatunk tagja légy, a következőkre van szükség:

  • értékesítői véna,
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • monotónia tűrés,
  • kitartó, megbízható személyiség,
  • magabiztos szóbeli kommunikáció,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny!

Munkádért cserébe, amit kínálunk:

  • teljes munkaidő,
  • rugalmas munkaidő-beosztás,
  • versenyképes fizetés: fix alapbér+ mozgó bér+ jutalék,
  • fiatalos csapat, modern munkakörnyezet,
  • professzionális képzés és betanítás, fejlődési lehetőség.

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig, 8-20 óra között, rugalmasan 6 vagy 8 órában,
  • fontos: délutáni műszakokat is kell tudni vállalni.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület, 1-es villamos vonala

Jelentkezni:

Fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő