www.cvonline.hu

Call center munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 959834

Call center megbízásából, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Így nézne ki egy munkanapod:

  • meglévő lakossági és céges ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • telekommunikációs szolgáltatások ismertetése, ajánlása,
  • értékesítés-orientált ügykezelés,
  • egyéb adminisztratív feladatok.

Fontos, hogy magadra ismerj az alábbi felsorolásból:

  • értékesítői véna,
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • monotónia tűrés,
  • magabiztos szóbeli kommunikáció,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny!

Munkádért cserébe, amit kínálunk:

  • rész/teljes munkaidő,
  • rugalmas munkaidő-beosztás,
  • versenyképes fizetés: fix alapbér+ mozgó bér+ jutalék,
  • fiatalos csapat, modern munkakörnyezet.

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig, 8-20 óra között, rugalmasan 6-8 órában is,
  • fontos: délutáni műszakokat is kell tudni vállalni.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület, 1-es villamos vonala

Jelentkezni:

Referencia szám: TN