www.cvonline.hu

Call center munkatárs

  • A hirdetés 665 napja lejárt

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata

nyíregyházi, központi telephelyére pályázatot hirdet

munkakörbe

Feladatok:

  • Fogadja és kezeli a beérkező hívásokat, saját hatáskörében a rendelkezésére álló adatbázis felhasználásával megoldja a vevők problémáit vagy továbbítja a megfelelő ügyintézési helyszínre
  • Segítséget, információt nyújt, ügyeket intéz, követi az ügyféladatokban történt változásokat
  • Szakszerű tájékoztatatást nyújt az ügyfelek részére,
  • Precízen megválaszolja az ügyfélszolgálati e-maileket

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Legalább középfokú végzettség
  • Call center területen szerzett tapasztalat
  • Gyors tanulás

Előny:

  • Autószerelői, szerviz ismeretek
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Stabil munkahely, piacképes juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció és bérigény  megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő