www.cvonline.hu

Call Center munkatárs

  • A hirdetés 718 napja lejárt

Megbízható, innovatív megoldásokat alkalmazó, piacvezető CRM és Contact Center szolgáltató keresi lojális, tettre kész, szakmailag felkészült telekommunikációs munkatársait Budapesten. Minőségi munkáért cserébe határozatlan idejű szerződést, rugalmas feltételeket és korrekt juttatási csomagot kínálunk.

Call Center munkatársakat

keresünk az alábbi munkakörökbe:

Ügyfélszolgálat vagy Értékesítés

Munkaköri feladatok:

  • Ügyfélszolgálat: meglévő és új ügyfelek hívásainak fogadása, szolgáltatások módosítása, adategyeztetés.
  • Értékesítés: kimenő hívások kezdeményezése, adott kampány termékeinek vagy szolgáltatásainak értékesítése.
  • Közreműködés az ügyfélforgalomhoz kapcsolódó háttérfeladatokban.

Amit munkatársainktól várunk:

  • logikus, eredményorientált gondolkodás,
  • a beszélgetések során magabiztos, határozott kommunikációs stílus,
  • ügyfélközpontú szemlélet és értékesítői attitűd,
  • újdonságok iránti nyitottság, a tudás folyamatos bővítésének igénye,
  • számítástechnikában magabiztos felhasználói ismeretek.

Előnyben részesülnek, akiknek van

  • diplomájuk (a folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat is elfogadjuk),
  • pénzügyi szolgáltatás közvetítői vagy biztosításközvetítői PSZÁF/MNB vizsgájuk,
  • több éves Call/Contact Center ügyintézőként szakmai gyakorlatuk.

Amit munkatársainknak biztosítunk:

  • hivatalos, stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony, bejelentett bérek,
  • alapfizetés + juttatások, 3. hónaptól bónusz,
  • rugalmas munkafeltételek (próbaidő alatti is kérhető szabadság),
  • folyamatos, más területen is hasznosítható képzések, igény szerint szakvizsgák,
  • előrelépési és specializálódási lehetőség,
  • változatos feladatok, új szakterületeken tapasztalatszerzési lehetőség,
  • vidám, összetartó csapat, kellemes légkör, modern környezet,
  • megbecsülés és elismerés, valamint empatikus, lojális vezetők.

Munkaidő: 8 órás, változó munkarendben (általánosan 8.00-20.00 között).

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület (jó közlekedéssel, központi helyen).

A jelentkezéseket a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Számíthat ránk, mi is számítunk Önre! Photel

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok