www.cvonline.hu

CALL CENTER munkatárs

  • A hirdetés 447 napja lejárt

A Schiller Autóház

CALL CENTER

 munkatársat

 keres

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Kimenő hívások kezdeményezése a marketing tevékenység támogatásához
  • Értékesítési kampányokban való aktív részvétel
  • Általános Call Center-i feladatok elvégzése
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése, általános ügyintézés
  • Ügyfelek adatainak egyeztetése

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Érthető beszéd és választékos szókincs használat
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Siker- és teljesítményorientáltság
  • Magas szintű monotonitás és stressztűrő képesség
  • Ügyfelek felé nyitottság, türelem
  • Teljesítmény és sikerorientált szemléletmód
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Közép / Felsőfokú végzettség
  • „ B” kategóriás jogosítvány és autóvezetői tapasztalat
  • Call Center vezetői tapasztalat előny!
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés  egy kiváló csapatban
  • Stabilitás, biztonság, megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Minimum 1 éves igazolható gyakorlati tapasztalat szükséges !

Kérjük, hogy csak abban az esetben küldje meg önéletrajzát, amennyiben megfelel a fent részletezett elvárásoknak.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát – a munkakör megjelölésével – az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol