www.cvonline.hu

Call center munkatárs

  • A hirdetés 808 napja lejárt

 Az Ellerton Call Centers Kft. partnere a hazai villamos-energia piac meghatározó szereplője, Magyarország egyik legjelentősebb villamos-energetikai társaságcsoportjának tagja.

Az alábbi pozícióra keresünk új munkatársakat azonnali munkakezdéssel Budapestre:

A munkatárs fő feladatai:

  • telefonon beérkező ügyfélmegkeresések fogadása, kezelése elsősorban szóban, szükség esetén írásban történő rögzítése, ill. megválaszolása
  • kimenő hívások indítása, telefonon történő ügyfél tájékoztatás, ügykezelés
  • szoros együttműködés ügyfélkezelésben érintett társ területek munkatársaival
  • egyedi, ill. formalevelek készítése, kiküldése, adminisztrálása
  • adatrögzítés, adatmódosítás, adatkezelés az alkalmazott rendszerekben

Elvárások:

  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel magabiztos használata elengedhetetlen! (a kiválasztási folyamatban mérjük)
  • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat (szóban és írásban egyaránt)
  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • ügyfélközpontú magatartás, szemléletmód
  • kiváló szóbeli kommunikáció, üzleti, ügyfélszolgálati szókincs
  • logikus, analitikus gondolkodás, lényeglátás
  • monotonitástűrés
  • önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • jó együttműködési képesség, rugalmasság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • energia kereskedőnél /szolgáltatónál szerzett tapasztalat

  • call center tapasztalat

  • számlázási ismeretek

 Amit kínálunk:

  • fix alapbér + cafetéria + bónusz
  • pozitív munkahelyi légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • alapos szakmai felkészítés, belső továbbképzések
  • támogató vezetés
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet

Egyéb információ:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú együttműködés

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Teljes munkaidő (napi 8 óra)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát, motivációs levelét bérigénye megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő