www.cvonline.hu

Call Center munkatárs

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Magyarország egyik legjelentősebb villamos-energetikai társasága munkatársakat keres.

A munkatársak fő feladatai:

  • szolgáltatások értékesítése és ajánlása kis- és középvállalatok számára
  • bejövő telefonhívások fogadása, problémamegoldás
  • e-mailes kapcsolattartás üzleti ügyfelekkel
  • szerződéses dokumentumok előkészítése, kezelése
  • adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • értékesítés orientált szemléletmód, ügyfélközpontú magatartás
  • kiváló kapcsolatteremtő készség
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • pontos munkavégzés
  • Excel és World programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + bónusz + cafeteria + ösztönző juttatások
  • alapos szakmai felkészítés, belső továbbképzések
  • kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • támogató vezetés
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet

Egyéb információ:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú együttműködés
  • fejlődési, előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye:  Budapest

Munkaidő: Teljes munkaidő (napi 8 óra 8-16:20)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő