www.cvonline.hu

Call center munkatárs

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő call center szolgáltatással foglalkozó cég új munkatársát keressi az alábbi pozícióba:

Jelentkezz, ha szeretnél:

  • Megadott adatbázisból ügyfeleket felkeresni telefonon (meleg hívások) kimagasló ár-érték arányú biztosítási szolgáltatási témában
  • Adatokat egyeztetni, szükség esetén helyesbíteni
  • Igényeket felmérni, továbbítani, telefonon keresztül értékesíteni,
  • A folyamatot pontosan adminisztrálni az adott program(ok)ban

Elvárásaink:

  • Legyen BOI VIZSGÁD vagy (bármilyen) DIPLOMÁD (ehhez nyelvvizsga megléte is feltétel)
  • Elkötelezettség a call center terület irányába,
  • Igény a terület megismerésére és a folyamatos tanulásra,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Kiemelkedő kommunikációs készség,
  • Monotónia tűrés, eredményorientált szemlélet,
  • Előny, ha van call center, értékesítési vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • 6/8 órás munkaidő egyéni, rugalmas időbeosztás szerint hétfőtől-péntekig (kisgyermekes anyukák, oktatásban részt vevők és nyugdíjasok is pályázhatnak)
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Nívós szakmai és technikai support
  • FIX ALAPBÉR + mozgóbér (olyan munkabér, amellyel hosszabb távon is tud tervezni)
  • Alkalmazotti státusz
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet. A tárgymezőben mindenképp tüntessék fel: „Csivit”!

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Készlet-karbantartási asszisztens

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Készlet-karbantart...
Budapest

Online Bevásárlási Specialista

Munkakör megnevezése: Online Bevásárlási...
Budapest

Bolti eladó