www.cvonline.hu

Call Center munkatárs

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

Gépjármű értékesítéssel foglalkozó Budapesti cég keres

CALL CENTER

munkatársat

MARKETING – KOMMUNIKÁCIÓ - ÉRTÉKESÍTÉS

Feladatok:

  • Kimenő hívások kezdeményezése a marketing tevékenység támogatásához
  • Értékesítési kampányokban való aktív részvétel
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése, általános ügyintézés
  • Ügyfelek adatainak egyeztetése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfelek felé nyitottság, türelem
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Magas szintű monotonitás és stressztűrő képesség
  • Siker- és teljesítményorientáltság
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Választékos szókincs használat, érthető beszédkészség
  • Teljesítmény és sikerorientált szemléletmód
  • Kiváló felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Közép/Felsőfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány és autóvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Lehetőség egy kiváló csapat tagjává válni, valamint betekintést nyerni a vállalati marketing területére
  • Határozott idejű munkajogviszony
  • Versenyképes jövedelem

Friss diplomások jelentkezését is várjuk!

Kérjük, hogy csak azok jelentkezzenek, akik rendelkeznek a fent ismertetett elvárásoknak.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát – a munkakör megjelölésével – az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő