www.cvonline.hu
Call center munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.12.
Jelentkezési határidő: 2014.02.13.
Hirdetés azonosító: 661304
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Kizárólag megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk az alábbi pozícióba:

CALL CENTER MUNKATÁRS

Feladatok:
- csak bejövő hívások fogadása
- meglévő ügyfélkör ápolása
- tanácsadás, információ nyújtás
- adminisztráció

Munkaidő: napi 4 vagy 8 óra hétfőtől péntekig

Követelmények
- MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGET IGAZOLÓ ORVOSI SZAKVÉLEMÉNY
- érettségi
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office alkalmazások)
- pozitív, kitartó, nyitott személyiség