www.cvonline.hu

Telefonos munkatárs 4,6, vagy 8 órás munkaidőben

Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1158058

XIII. kerületi, irodai munkavégzéssel, hétfőtől péntekig 8:00 - 20:00 óra között teljes és részmunkaidőben keresünk kollégákat telekommunikációs területre az alábbi pozíciónkra:
Feladatok:
  • Piacvezető telekommunikációs cég meglévő lakossági ügyfeleinek felkeresése telefonon keresztül (csak meleg hívások indítása)
  • Ügyfelek teljes körű tájékoztatása az aktuális díjcsomagokról, szolgáltatásokról és szerződéskötési feltételekről (tarifacsomag váltás, hűségszerződés hosszabbítás, szerződés aktiválás)
  • Megrendelések adminisztrációja, meglévő szerződések aktualizálása és minden egyéb ezekhez tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Ügyféladatbázis kezelése, fejlesztése, frissítése

Elvárások:
  • Befejezett középiskolai végzettség
  • Kommunikatív személyiség
  • Értékesítői véna
  • Gyakorlati számítógépes ismeretek

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fix alapbér + jutalék
  • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Irodai környezet

Előnyök:
  • Diplomával, biztosítás közvetítői (BOI) vizsgával, pénzügyi szolgáltatás közvetítői (PSZÁF) vizsgával vagy Banki szakügyintéző végzettséggel rendelkezőknek további álláslehetőségeket tudunk biztosítani!

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Pályakezdők, kisgyermekes anyukák és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
  • Budapest