www.cvonline.hu

Call Center munkatárs

  • A hirdetés 91 napja lejárt

Telefonos követeléskezelési területre keresünk

Call Center munkatársakat

III. kerületi telecentrumba.

Feladatok:

  • Kimenő hívások kezelése.

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás tevékenység, hétfőtől péntekig 8-16.20-ig, vagy 9-17.20-ig
  • Bejelentett munkahely, bankszámlára utalással.
  • Számítógép előtti munkavégzés.
  • Irodai tevékenység, kulturált környezetben.
  • Azonnali munkakezdés, a jelöltek mentor mellett betanulnak a feladatokba.

Elvárások:

  • Elkötelezettség
  • Érettségi

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Juttatás: Bruttó 160.000.- Ft + Cafetéria +13. havi fizetés.

A jelentkezők fényképes önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő