www.cvonline.hu

Call center munkatárs

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1059175

Feladatok:
  • Online utazást vásárlók koordinálása
  • Foglalások véglegesítése adminisztrációs rendszerben történő rögzítése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (előny: turisztikai végzettség)
  • Call centeres tapasztalat
  • Kellemes hang, tiszta, érthető beszéd
  • Kiváló kommunikációs készség és meggyőző képesség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Rugalmasság, önállóság és határozottság

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy minden elvárásunknak megfelel, kérjük, küldj el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát „CC” jeligével!

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 40 óra hétfőtől – péntekig (napi 8 óra)