www.cvonline.hu

Call center munkatárs

  • A hirdetés 570 napja lejárt

A Premium Call Kft. lelkes csapatába keres új kollégákat

pozícióba

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel)
  • Jó kommunikációs készség
  • Eredmény- és sikerorientált személyiség

Feladatok:

  • Telefonos kapcsolattartás
  • Időpont egyeztetése meglévő és új ügyfelekkel

Amit kínálunk:

  • Bejelentett fix alapbér és eredményorientált, előre kiszámítható jutalék
  • Rugalmas beosztású munkaidő 8 és 20 óra között
  • Szakmai fejlődési lehetőség a folyamatos képzéseknek köszönhetően
  • Könnyen megközelíthető munkahely

Pályakezdők és pályaváltók jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Amennyiben a munkakör elnyerte tetszését és úgy érzi, Önt keressük, kérjük, hogy jelentkezését juttassa el az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő