www.cvonline.hu

Call Center munkatárs

  • A hirdetés 651 napja lejárt

 MARSO KFT

 az ország legnagyobb gumiabroncs-és autószerviz hálózata román nyelvismerettel rendelkező

Call Center munkatársat

keres nyíregyházi telephelyére

Feladatok:

  • Fogadja és kezeli a beérkező hívásokat, adatbázis felhasználásával megoldja az ügyfelek problémáit vagy továbbítja a megfelelő ügyintézési szintre
  • Segítséget nyújt, ügyeket intéz, követi az ügyféladatokban történt változásokat
  • Információnyújtás, tájékoztatás az ügyfelek részére, adatrögzítés

Elvárások:

  • Felsőfokú román nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Előny:

  • Call centeres munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, hogy fényképes önéletrajzát és a végzettségét igazoló bizonyítvány(ok) másolatát -a pozíció megjelölésével- e-mailben az alábbi címre küldje el hozzánk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román