www.cvonline.hu
Call center munkatárs (toborzásban)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.10.03.
Hirdetés azonosító: 1079395
lejárt

A Trenkwalder Kft. miskolci irodájának belsős csapatába keresünk toborzási projektekben segédkező call center munkatársat.

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása,
  • Érdeklődők tájékoztatása az aktuális álláslehetőségekről,
  • Pályázók adatainak rögzítése belső adatbázisba,
  • Folyamatos kommunikáció a projekt toborzókkal,
  • Kimenő hívás kezdeményezése: pályázók ajánlatokkal megszólítása, csoportos tájékoztató időpontok megszervezése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, HR szakirányú felsőfokú végzettség előnyt jelent,
  • Call centerben végzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Nyitott gondolkodásmód,
  • Naprakész munkaerő-piaci ismeretek,
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil jövedelem, béren kívüli juttatási csomag
  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Nyitott, támogató csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.