www.cvonline.hu

Call center munkatárs (teljes- és részidőben is)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 814526

Dinamikusan fejlődő, szakmai díjakkal kitüntetett call center keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Call center munkatárs

(teljes- és részidőben is)

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonos igényfelmérés elismert telekommunikációs szolgáltató partnerük ügyfélkörében,
  • Érdeklődés felkeltése változatos és rugalmas szolgáltatásokkal kapcsolatban,
  • Ügyféligények felkutatása, feltárása,
  • Telefonos értékesítés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Kimagasló meggyőzőképesség,
  • Gyors helyzetfelismerés, problémamegoldás,
  • Energikusság, kitartás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb call center/értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások: FIX ALAPÓRABÉR+MOZGÓBÉR+JUTALÉK,
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség,
  • Stabil, megbízható vállalati háttér.

Magyar nyelvű életrajzát a E-mail cím megjelenítése címre várjuk Call center munkatárs megjelöléssel.