www.cvonline.hu

Call Center munkatárs - pénzügyi területre

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.09.05.
Jelentkezési határidő: 2015.02.25.
Hirdetés azonosító: 853333
lejárt

Tapasztalattal rendelkező Call Center Munkatársakat keresünk folyékony angol nyelvtudással amerikai multinacionális partnerünk bővülő Pénzügyi Üzleti Szolgáltató Központjába Budapesten. Egy izgalmas, kihívásokkal teli lehetőséget ajánlunk egy dinamikusan növekvő vállalatnál, amely rengeteg fejlődési és előrelépési lehetőséget kínál.

Feladatok
- fizetési elmaradásban lévő ügyfelek telefonon történő megkeresése,
- kimenő és bejövő hívások kezelése,
- tájékoztatás az adósság rendezésének módjáról, következményekről,
- részletfizetési megállapodás elősegítése,
- az elhangzottak adminisztrálása a cég rendszerében,
- kintlévőségek rögzítése, folyamatos nyomon követés.

Készségek és ismeretek
- minimum középfokú pénzügyi, gazdasági végzettség előny
- folyékony angol nyelvtudás
- precíz, megbízható és pontos munkavégzés
- kiváló analitikus készség
- nagyfokú precízség
- kiváló kommunikációs készség
- módszertani megközelítés

Amit leendő munkáltatója kínál:
- multinacionális környezet,
- előrelépési lehetőség,
- fiatalos csapat,
- versenyképes fizetés.

Partnerünk olyan motivált, csapatjátékos munkatársakat keres, akik szeretnék kamatoztatni és fejleszteni eddig megszerzett tudásukat és szívesen dolgoznának egy multinacionális cég modern budapesti irodájában.

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a fenti pozíció, jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével a honlapunkon keresztül.