www.cvonline.hu
Call Center Munkatárs (őssejtkutatás)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.07.14.
Jelentkezési határidő: 2014.07.15.
Hirdetés azonosító: 795105
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás

Őssejtmegőrzéssel foglalkozó nemzetközi ügyfelünk részére keresünk egy fiatalos és lendületes csapatba Call Center Munkatársakat a cég új budapesti központjába, mely a szervezeten belül kiemelt fontosságú és kulcsterületnek számító pozíció. Ha Ön sikerorientáltnak és proaktívnak érzi magát, valamint megfelel az alábbi követelményeknek, ne habozzon a jelentkezéssel!

Feladatok:

- Kimenő hívások kezdeményezése lakossági ügyfelek számára
- Az ügyfelek udvarias, pontos, körültekintő tájékoztatása az őssejt-levételről, annak folyamatáról, tárolásáról és az árakról
- A teljes értékesítési folyamat önálló kezelése
- Eseteleges felmerülő reklamációk, kérdések kezelése
- Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
- Képzéseken, tréningeken való aktív részvétel
- A munkához tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Követelmények
Tanulmányi háttér:

- Egyetemi végzettség/Msc orvosi, gyógyszerészeti, biológiai, biokémiai, kémiai, vegyész területen
VAGY
- Főiskolai végzettség/Bsc egészségügyi területen
VAGY
- Középiskolai végzettség egészségügyi területen, egyetemi diplomával/Msc-vel kiegészítve (bármilyen szakirány)

Elvárások:

- Minimum 1-3 év gyógyszeriparban vagy egészségügyi területen szerzett értékesítési tapasztalat (B2C)
- Szakmai elhivatottság
- Angol nyelvtudás előny
- Professzionális ügyfélkezelés, kiváló kommunikációs képesség
- Ügyfélorientált, nyitott, türelmes személyiség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Olyan pályázók jelentkezését is várjuk, akik a „field”-ről szívesen visszatérnének irodai munkarendbe!