www.cvonline.hu

Call Center munkatárs - Freiberg, Németország

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2016.10.10.
Hirdetés azonosító: 1031838

Egy nemzetközileg elismert szolgáltató vállalathoz keresünk Freiberg környékére Call Center munkatársakat.

Feladatok:

- telefonos tanácsadás és ügyfélkezelés
- ügyfelek leveleinek kezelése
- határidők ellenőrzése és betartása
- dokumentáció vezetése, adatfeldolgozás

Elvárások:

- jó kommunikációs készségek
- előnyt jelent vevőszolgálati/call centeres tapasztalat
- jó NÉMET nyelvismeret írásban és szóban (B2)

Amit kínálunk:

- br. 9,76 EUR/óra kezdő bérezés
- szállás támogatás
- hoszzútávú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a