www.cvonline.hu

Call center munkatárs fix munkabérrel

  • A hirdetés 858 napja lejárt

Azonnali munkakezdéssel keressük új munkatársunkat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása és kezelése lakossági szegmensben banki és biztosítási területen
  • Termékek telefonon történő ajánlása, lead generálás (kizárólag meleg hívásokon keresztül, meglévő ügyfélkörben), telesales tevékenység
  • Információnyújtás a cég termékeiről
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében
  • A hívásokhoz tartozó adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, „can do it” hozzáállás
  • Értékesítői attitűd, ügyfélközpontúság

Munkavégzés helye: Budapest

Amit kínálunk:

  • FIX ALAPBÉR + mozgó bér
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • alkalmazotti státusz
  • teljes vagy rész munkaidő (6, 8 órában), rugalmas beosztás alapján hétfőtől péntekig

Magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Referenciakód: „ÁTMG” (A referenciakódot a tárgymezőben kérjük minden esetben feltüntetni!)

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő