www.cvonline.hu

Call center munkatárs (fix fizetés)

  • A hirdetés 468 napja lejárt

Call center munkatárs

Feladatok:

  • Kimenőhívások kezdeményezése, új ügyfelek felkutatása, adategyeztetés.
  • Ügyfél-tájékoztatás a szolgáltatás tulajdonságairól telefonon keresztül
  • Időpont egyeztetés
  • Ügyfélbeszélgetések adminisztrációs rendszerben történő rögzítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kellemes hang, tiszta, érthető beszéd
  • Kiváló kommunikációs készség és meggyőző képesség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Rugalmasság, önállóság és határozottság
  • Nagyfokú precizitás, monotónia-tűrés, stressz-tűrés képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Európai normának megfelelő munkakörnyezet

Munkaidő:

  • napi 2-4 óra

Kezdés: Azonnal
Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő