www.cvonline.hu

Call center munkatárs - diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 812664

Amennyiben nappali tagozatos hallgató vagy, elmúltál 18 éves, elegendő szabadidővel rendelkezel és dolgozni szeretnél, akkor jelentkezz nálunk! Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi területre:

Feladatok:
  • Telefonos piac- és véleménykutatás,
  • Kérdőívek lekérdezése, kitöltése és rögzítése,
  • NEM értékesítési feladat
Elvárások:
  • Folyamatban lévő tanulmányok, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony,
  • heti 20 órás munkavégzés vállalása,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • monotónia tűrés,
  • jó kommunikációs készség.
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai tréning,
  • bruttó 584 forintos órabér,
  • kulturált munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Kapcsolat:
Jelentkezésedet, elérhetőségedet is tartalmazó önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk:

E-mail cím megjelenítése

Kérjük, tüntesd fel az e-mailben: Diákmunka