Call center munkatárs (banki és biztosítási szolgáltatási terület)

  • A hirdetés 993 napja lejárt

Önt keressük magyar tulajdonú, nagy múltú, megbízható call centerünk budapesti irodájába a következő munkakörbe:

Call center munkatárs

(banki és biztosítási szolgáltatási terület)

Ha szeretne:

  • call center környezetben ügyfelekkel foglalkozni, nem házról házra járni,
  • meglévő ügyfélkörrel foglalkozni hideg hívások helyett,
  • pénzügyi  és biztosítási termékeket/szolgáltatásokat értékesíteni, de elege van a csak jutalékos fizetésből,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget egy megbízható hátterű cégnél,

Elvárások:

  • PSZÁF/MNO pénzügyi szolgáltatás VAGY biztosításközvetítői hatósági vizsga VAGY Diploma megléte (e nélkül nem tölthető be a pozíció!)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • értékesítői affinitás,
  • csapatjátékos jellem

Amit kínálunk:

  • teljes vagy részmunkaidő (az Ön döntése szerint 6 vagy 8 óra hétfőtől péntekig),
  • FIX ALAPBÉR + mozgó bér + jutalék,
  • fiatalos csapat,
  • folyamatos képzések, motivációs tréningek,
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület (kitűnő megközelíthetőséggel)

Kapcsolat:
Jelentkezni önéletrajzzal a jelentkezes2 @prohuman.hu e-mail címen lehet.

Referenciakód, amelyet kérünk a tárgymezőben feltüntetni: „CAPT-01”

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélkapcsolati munkatárs

Credit Controll

Kiválóan kommunikálsz, szereted a versenyeket? ...
Budapest, Pest

Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltölt...
Budapest

Kiszállítási munkatárs (on-line bevásárlás)-Részmunkaidőben