www.cvonline.hu

CALL CENTER MUNKATÁRS (6802)

  • A hirdetés 998 napja lejárt

Call center munkatárs szlovák, ill. cseh nyelvtudással
otthoni munkavégzés lehetőséggel

Elvárások:
•min.  8 általános iskolai végzettség
•tárgyalóképes szlovák, ill. cseh nyelvtudás szóban és írásban
•felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
•kiváló kommunikációs készség

Személyiségét illetően:
•ügyfélközpontú, csapatjátékos
•rugalmas, cél- és sikerorientált
•önálló

Feladatok:
•a call centerbe érkezett hívások fogadása szlovák, ill. cseh nyelven és azok magas színvonalon történő kezelése
•az adatbázisban szereplő ügyfelek telefonon történő megkeresése és részükre a forgalmazott termékek felajánlása megvételre
•rendelésrögzítés számítógépes programban
•termékekkel kapcsolatos reklamációkezelés

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
•teljesítésalapú jutalék

Munkavégzés helye:
•Győr ill. home office lehetőséggel (ebben az esetben saját számítógép és internet szükséges)

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől vasárnapig (előre egyeztetett beosztás szerint heti 5 nap)

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.