www.cvonline.hu

Call center munkatárs (6 és 8 órában)

  • A hirdetés 678 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, szakmai díjakkal kitüntetett call center keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Call center munkatárs

(6 és 8 órában)

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonos igényfelmérés elismert telekommunikációs szolgáltató partnerük ügyfélkörében,
  • Érdeklődés felkeltése változatos és rugalmas szolgáltatásokkal kapcsolatban,
  • Ügyféligények felkutatása, feltárása,
  • Telefonos értékesítés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Kimagasló meggyőzőképesség,
  • Gyors helyzetfelismerés, problémamegoldás,
  • Energikusság, kitartás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb call center/értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások: FIX ALAPÓRABÉR +JUTALÉK,
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség,
  • Stabil, megbízható vállalati háttér.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Magyar nyelvű életrajzát a E-mail cím megjelenítése címre várjuk „TN” megjelöléssel.