www.cvonline.hu

Call center kampányvezető

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 977613

Nagy múltú, a piacot meghatározó partnerünk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
Feladatok:
  • Közép szintű operatív vezetés
  • Projektek felépítése, indítása, kivitelezése és sikeres zárása
  • Folyamatok- és emberi erőforrás fejlesztése, ill. fejlesztésének koordinálása
  • Együttműködés a QC és IT csapattal
  • Operátorok munkájának optimalizálása, ellenőrzése, értékelése
  • Projektek elemzése, statisztikák, riportok készítése
  • Operátor mennyiségi- és minőségi elvárások kezelése
  • Motiválás az elvárható lehető legnagyobb hatékonyság érdekében
  • Partnerekkel való szakmai tárgyalások lebonyolítása, a kommunikáció támogatása

Elvárások:
  • Call centerben szerzett legalább 2-3 éves senior supervisori vagy vezetői tapasztalat
  • CC outbound- és inbound feladatok részletes ismerete
  • Jó szervező- és csapatvezetői készségek
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás, határozott fellépés
  • Felelősségtudat, megbízhatóság, hitelesség
  • Megoldásra törekvés, lendületes és céltudatos munkavégzés
  • Eredményorientált személet
  • Képesség a kampányok teljes körű felépítésére, menedzselésére, sikerre vitelére

Juttatások:
  • Biztos háttérrel rendelkező, multinacionális megbízók
  • Sokoldalú cégcsoport által támogatott contact center
  • Alkalmazotti munkaviszony, heti átlag 40 munkaóra, határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes juttaási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Önmegvalósítás a szerzett tapasztalatok és adott célok viszonyában

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás megléte mellett a német nyelvismeret előny

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Jelentkezés: Fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó, részletes szakmai magyar nyelvű önéletrajzzal a [e-mail] címen keresztül.

Munkavégzés helye:
  • Budapest