www.cvonline.hu

CALL CENTER ÉRTÉKESÍTŐ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Studio Moderna Európa egyik vezető direkt értékesítéssel foglalkozó multinacionális vállalata. Közép- és Kelet- Európa 20 országának 400 milliós fogyasztói piacán van jelen cégünk, mely kiemelkedően serkenti a keresletet és utolérhetetlen a közkedvelt márkás termékek eladásában. Köszönhető ez a rendkívül kifinomult, több csatornás eladási, marketing és forgalmazási folyamatainknak.

A Studio Moderna

munkatársat keres teljes és részmunkaidőben

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása, kimenő hívások indítása
  • Ügyfél igényeinek felmérése
  • Megrendelések rögzítése
  • Egyéb, az értékesítéshez kapcsolódó feladatok

Elvárásaink:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Pozitív személyiség
  • Értékesítés és ügyfél orientált személyiség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Gyors tanulási képesség
  • Csapatszellem
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Bejelentett főállású munkaviszony
  • Biztos anyagi háttér
  • Rendszeres, magas szintű oktatás
  • Rugalmas munkaidő beosztás, esetenként hétvégi munkavégzéssel
  • Pozitív munkahelyi légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

A munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület Lurdy Ház

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest IX. kerület Lurdy Ház
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Régió Budapest, Pest