www.cvonline.hu

CALL CENTER ÉRTÉKESÍTŐ pénzügyi területen

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 775915

Kiváló Call Center 2010. díjjal, Kiváló Call Center 2011. díjjal, Kiváló Call Center 2012. és Best of Call Center 2012. díjjal minősített contact center folyamatosan bővülő banki ügyfélköre kiszolgálásához keres olyan értékesítői affinitással rendelkező munkatársat, aki a kihívásokban a fejlődést, a felmerülő problémákban a megoldást látja és keresi.

Feladatok:

  • Ügyfelek felkeresése telefonon keresztül,
  • Igényfelmérés, kiemelt szolgáltatásokkal kapcsolatos érdeklődés felkeltése,
  • Új pénzügyi termékek értékesítése, szerződéskötés,
  • A hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • PSZÁF pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga vagy Banki szakügyintéző vagy Közgazdász (vagy egyéb pénzügyi felsőfokú) végzettség
  • Nyílt, aktív, dinamikus személyiség
  • Kimagasló kommunikációs és meggyőző készség
  • Értékesítői attitűd, értékesítési vagy telesales tapasztalat,
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitást tűrő személyiség
  • Pozitív, proaktív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztos jövedelem: fix alapbér + jutalék
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Lendületes csapat, folyamatos operátor szakmai fejlődési lehetőség
  • Professzionális betanítás (termékismereti, kommunikációs - és értékesítés technikai,  szakmai ismeretek)
  • Modern irodai környezet, jó megközelíthetőség
  • Stabil háttér, motiváló, kellemes munkahely

Magyar nyelvű életrajzát a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.