www.cvonline.hu

Call Center Értékesítési Operátor

  • A hirdetés 1031 napja lejárt

2001 óta működő Belső Értékesítési Call Centerünkbe keresünk

munkatársat 3 területre:

lakásbiztosító értékesítői, gépjárműbiztosítás értékesítői és előhívó csapatba.

Feladatok:

  • Lakás-, gépjárműbiztosítás telefonon történő értékesítése már meglévő, vagy előhívott ügyfelek (meleg hívás) körében
  • Időpontegyeztetés a személyes értékesítési csapat részére
  • Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
  • Információadás az aktuális ajánlatokkal kapcsolatban
  • Hívások adminisztrációja

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Nyílt, aktív, dinamikus személyiség
  • Kimagasló kommunikációs és meggyőző készség
  • „Értékesítői véna”, értékesítési telesales tapasztalat
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitás tűrésű személyiség
  • Pozitív, proaktív hozzállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munka, alkalmazotti jogviszony
  • Biztos jövedelem: fix alapbér + jutalék (előhívóknak fix jutalék)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Lendületes csapat, folyamatos operátor szakmai fejlődési lehetőség
  • Professzionális betanítás (kommunikációs-, értékesítés technikai és szakmai ismeretek)
  • Modern irodai környezet, jó megközelíthetőség
  • Stabil háttér, motiváló, kellemes munkahely
  • Próbaidő eredményes letöltése után lehetőség van 8 órára váltani

Egyéb információ:

  • Kezdés várható időpontja: 2014. március
  • Nem ügyfélszolgálati feladatkör!
  • Csak hosszú távon elkötelezett jelentkezőket várunk!

Tervezett munkábalépés: 2014. március

Munkavégzés helye: Budapest, Lurdy-ház

Munkaidő: H-P 8-14h / 14-20h hetente cserélődő váltott munkarendben

Jelentkezési határidő: Folyamatos

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát   a lenti  e-mail címre várjuk! Felhívjuk figyelmét, hogy pályázatát 5 napon belül elbíráljuk és csak abban az esetben jelentkezünk Önnél, ha pályázatát alkalmasnak találjuk a pozícióra!

BP Solution Kft. munkaközvetítő iktatószám: 44673-1/2008-5100-635