www.cvonline.hu

Call Center értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1134 napja lejárt

Studio Moderna Európa egyik vezető direkt értékesítéssel foglalkozó multinacionális vállalata Közép- és Kelet- Európa 21 országában. Ismertek vagyunk erős márkáinkról, mint Top Shop, Dormeo, Kosmodisk, Delimano, Wellneo. Munkatársaink szerint a Studio Moderna a legmegfelelőbb hely arra, hogy szakmailag, sőt emberileg fejlődhessenek.

A Studio Moderna

telefonos értékesítési munkatársat

keres

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetést,
  • lehetőséget tapasztalat- és tudás szerzésre,
  • rugalmas munkaidőt,
  • részmunkaidőben való munkalehetőséget,
  • stabil munkahelyet hosszú távra,
  • karrierlehetőséget,
  • barátságos munkakörnyezetet,
  • egyszerű megközelíthetőséget.

Feladatok:

  • telefonos értékesítés (adatbázisaink alapján),
  • telefonos ügyfélszolgálat/ki- és bejövő telefonhívások kezelése.

A munkavégzés helye:

  • Budapest, XIX. kerület

Írjon nekünk most!

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Személybiztosítási kárügyintéző

Trenkwalder Kft

Partnercégünk, Magyarország egyik piacvezető bi...
Budapest

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Multinacionális autóipari megbízónk számára ker...
Veszprém, Veszprém

Hegesztő-lakatos

Dolgozz Szegeden Hegesztő-lakatosként:Hegesztő-...
Csongrád, Csongrád