www.cvonline.hu

Call Center értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1264 napja lejárt

Studio Moderna Európa egyik vezető direkt értékesítéssel foglalkozó multinacionális vállalata Közép- és Kelet- Európa 21 országában. Ismertek vagyunk erős márkáinkról, mint Top Shop, Dormeo, Kosmodisk, Delimano, Wellneo. Munkatársaink szerint a Studio Moderna a legmegfelelőbb hely arra, hogy szakmailag, sőt emberileg fejlődhessenek.

A Studio Moderna

telefonos értékesítési munkatársat

keres

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetést,
  • lehetőséget tapasztalat- és tudás szerzésre,
  • rugalmas munkaidőt,
  • részmunkaidőben való munkalehetőséget,
  • stabil munkahelyet hosszú távra,
  • karrierlehetőséget,
  • barátságos munkakörnyezetet,
  • egyszerű megközelíthetőséget.

Feladatok:

  • telefonos értékesítés (adatbázisaink alapján),
  • telefonos ügyfélszolgálat/ki- és bejövő telefonhívások kezelése.

A munkavégzés helye:

  • Budapest, XIX. kerület

Írjon nekünk most!

Link megjelenítése

Küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű