www.cvonline.hu

Call Center értékesítési munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1056063

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek felkeresése,
  • időpont egyeztetés, termékek, szolgáltatások értékesítése,
  • széleskörű tájékoztatás, információnyújtás a cég tevékenységéről, aktuális ajánlatokról,
  • esetenként reklamáció és panaszkezelés,
  • kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • pörgős, motivált személyiség,
  • ügyfélközpontú hozzáállás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),
  • kiváló szóbeli kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.

Juttatások:
  • Fix bérezés – cafetéria és bónusz,
  • hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • stabil hátterű, barátságos munkakörnyezet,
  • fiatalos, pörgős csapat.
  • munkaidő:Hétfőtől péntekig, 4-6-8 órában is végezhető beosztással,

Előnyök:
  • Értékesítésben vagy ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat (személyes értékesítés/telefonos értékesítés).

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, csatoltan küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, az Ön számára megfelelő munkaidő feltüntetésével!