www.cvonline.hu

Call Center Csoportvezető

  • A hirdetés 815 napja lejárt

Az AEGON Lakástakarékpénztár Zrt. budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

call center csoportvezető

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest

Leendő munkatársunk feladatai:

  • call center operátorok zavartalan, minőségi munkavégzésének biztosítása,
  • rábízott csoport menedzselése,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, aktív közreműködés a társterületekkel összefüggő feladatok ellátásában,
  • szerződések nyomonkövetése,
  • folyamatmenedzsment,
  • kampányok és projectek menedzselése, optimalizálása,
  • munkájához kapcsolódó elemzések, statisztikák és fejlesztési javaslatok készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú (esetleg folyamatban lévő felsőfokú) végzettség,
  • banki, pénzintézeti és/vagy egyéb telefonos értékesítési területén szerzett vezetői tapasztalat,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • stratégiai és kezdeményező/kreatív gondolkodásmód
  • képesség az összefüggések vizsgálatára, stratégiai javaslattételre,
  • kitűnő problémamegoldó képesség,
  • jó emberismeret és magabiztos képesség  az általa menedzselt csoport tagjainak motiválására,
  • versenyszemlélet, ambíció az elérendő eredmények maradéktalan teljesítése és a csoport sikereinek eléréséhez,
  • magas szintű ms office ismeretek.

Amit kínálunk:

  • minőségi munkakörnyezet,
  • új üzletág növekvő részlegének kiépítésében való közreműködés lehetősége,
  • alapbér mellett teljesítménytől függő havi plusz jövedelem és negyedéves bónusz lehetősége,
  • Infrastruktúra biztosítása (notebook, telefon),
  • lendületes, összetartó csapat.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk - jövedelemigény megjelölésével - az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!