www.cvonline.hu

Call Center Csoportvezető

  • A hirdetés 895 napja lejárt

A piac egyik vezető, nemzetközi pénzintézete

call center csoportvezető
munkatársat keres.

munkavégzés helye: Budapest

Leendő munkatársunk feladatai:

  • call center operátorok zavartalan, minőségi munkavégzésének biztosítása,

  • rábízott csoport menedzselése,

  • kapcsolattartás a társosztályokkal, aktív közreműködés a társterületekkel összefüggő feladatok ellátásában,

  • szerződések nyomonkövetése,

  • folyamatmenedzsment,

  • kampányok és projectek menedzselése, optimalizálása,

  • munkájához kapcsolódó elemzések, statisztikák és fejlesztési javaslatok készítése.

    Elvárások:

  • felsőfokú (esetleg folyamatban lévő felsőfokú) végzettség,

  • banki, pénzintézeti és/vagy egyéb telefonos értékesítési területén szerzett vezetői tapasztalat,

  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,

  • stratégiai és kezdeményező/kreatív gondolkodásmód

  • képesség az összefüggések vizsgálatára, stratégiai javaslattételre,

  • kitűnő problémamegoldó képesség,

  • jó emberismeret és magabiztos képesség  az általa menedzselt csoport tagjainak motiválására,

  • versenyszemlélet, ambíció az elérendő eredmények maradéktalan teljesítése és a csoport sikereinek eléréséhez,

  • magas szintű ms office ismeretek.

  • Amit kínálunk:

  • minőségi munkakörnyezet,

  • új üzletág növekvő részlegének kiépítésében való közreműködés lehetősége,

  • alapbér mellett teljesítménytől függő havi plusz jövedelem és negyedéves bónusz lehetősége,

  • Infrastruktúra biztosítása (notebook, telefon),

  • lendületes, összetartó csapat.

2014. november 30-ig - jövedelemigény megjelölésével – küldje el jelentkezését

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő