www.cvonline.hu

Call center csoportvezető angol nyelvtudással

  • A hirdetés 729 napja lejárt

Az AndreasAgro skandináv tulajdonú, dinamikusan bővülő, perspektivikus,

munkaerő-piaci szolgáltató részvénytársaság keres

Feladatok:

  • külföldön lévő, 4 fős call center irányítása (budapesti székhelyről), feladatok munkatársaknak történő kiosztása, a feladatok bevezetése új kollégák számára
  • munkatársak munkájának támogatása, fejlesztése, motiválása, a munkafolyamat szervezése
  • régi szolgáltatások, értékesítési folyamatok, eljárások áttekintése, újak projektek kidolgozása, bevezetése, fenntartása, koordinálása és dokumentálása
  • hívási projektek előkészítése, önálló menedzselése
  • call center működésének folyamatos nyomon követése és optimalizálása
  • call center eredményeinek, adatainak feldolgozása és értékelése, javaslattétel a fejlesztésre, riportok készítése
  • a vállalat különböző területeivel történő folyamatos együttműködés
  • adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3 éves ügyfélszolgálati vagy call center területen szerzett tapasztalat kisebb csoport (3-5 fő) irányításában, esetleg projektvezetői tapasztalat
  • felhasználó szintű, magabiztos számítógépes ismeret
  • angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • proaktív, teljesítményorientált gondolkodás
  • problémamegoldó készség és hozzáállás
  • pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • vezetői szemlélet

Amit cégünk kínál:

  • versenyképes alapjövedelem
  • béren kívüli juttatási csomag
  • teljes munkaidős munkavégzés
  • azonnali kezdési lehetőség, hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalatcsoport háttértámogatása
  • kiváló munkakörülmények, jó hangulatú nemzetközi csapat

A munkvégzés helye:

  • cégünk Budapesti irodája: 1027 Budapest, Kapás u. 6-12. (Széll Kálmán tértől 5 perc távolságra)

Jelentkezés a pályázott munkakör megjelölésével a tárgy rovatban, e-mailben a „Jelentkezés” gombra kattintva (kizárólag word / pdf formátumú) fényképes, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol