www.cvonline.hu

Call Center angol nyelven

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 822430
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal angol nyelvű call centeres munkára várjuk a jelentkezésedet.

Feladatok:

  • Telefonos, e-mailes ügyfélszolgálati munka ellátása olyan termékekre, amelyet egyetemeken, főiskolákon használnak
  • A cég amerikai ügyfeleitől érkező hívások fogadása, ügyintézés angol nyelven

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony legalább 2015. január 31-ig.
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • Hosszabb távú vállalás szükséges (augusztus - október)

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig 15:00 - 03:00 (23:00 után Debrecen területén a hazaszállítás biztosított)
  • minimum heti 20 óra vállalás szükséges

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv magabiztos ismerete, használata
  • Jó kommunikációs készség
  • Ráérés szeptembertől is

Amit kínálunk

  • 2 hét fizetett tréning: július 7. vagy július 14.-i kezdéssel
  • Kiemelt bérezés: bruttó 702 Ft/óra, 22:00 utáni munkavégzés esetén 912 Ft/óra
  • igényes munkahelyi környezet
  • 23:00 után Debrecen területén biztosított hazaszállítás

  • Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!
  • Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha angol nyelvű önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe.
  • Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlat érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!