www.cvonline.hu
Call center agent (Német és Angol nyelvtudással)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.09.
Jelentkezési határidő: 2016.12.11.
Hirdetés azonosító: 1099172

Nemzetközi hátterű, felépülőben lévő partnercégünk számára keresünk új munkatársakat.

Ha folyékonyan beszélsz németül, legalább középfokon angolul és szeretnéd elindítani a karriered egy nemzetközi multinál, ragadd meg a lehetőséget.

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a cég német partnereivel, hívásaik fogadása, utánkövetése
  • Egyszerű technikai problémák elhárítása, felhasználók segítése
  • Együttműködés a belső csapattal komolyabb problémák esetén
  • Hívásokhoz, problémákhoz tartozó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Folyékony Német és legalább középfokú, kommunikációképes Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, IT-affinitás
  • Kiváló kommunikációs képesség, nyitottság

Ügyfélszolgálati tapasztalat előny, de nem feltétel – fejlődésedet folyamatos tréningekkel és tanulási támogatással biztosítja a cég.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés;
  • rugalmas, alakítható és tervezhető munkaidő,
  • törvényeknek megfelelő műszakpótlékok és túlóra fizetése;
  • folyamatos tréningek, fejlődési lehetőség;
  • akár azonnali munkakezdés.

A munkakörbe NEM tartozik sales tevékenység vagy cold callozás.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.