Kontakt Center Adminisztrátor - Győr (Referenciaszám: HNZs-1772)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2017.05.15.
Hirdetés azonosító: 1086550

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása toborzás előszűrés céljából
  • Üzleti partnerekkel való kapcsolatfelvétel
  • Adatrögzítés a megadott válaszok alapján
  • Sajtófigyelés

 Elvárások:

  • Érettségi + OKJ végzettség
  • Főként pályakezdők jelentkezését várjuk
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Monotonitás- és stressz tűrés
  • Nagyfokú precizitás

 Munkavégzés helye:

Győr

 Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség

 Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri, diákok munkaközvetítésével foglalkozó partnercége részére toboroz főállású munkatársat.

A szakmai önéletrajzokat e-mail címünkre várjuk. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó HNZs-1772 referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő