Call Center Adminisztrátor - Győr (Referenciaszám: HNZs-1772)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1086550

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása toborzás előszűrés céljából a meglévő diákszövetkezeti tagok felé
  • Ügyfelek hívása
  • Adatrögzítés a megadott válaszok alapján
  • A diákok teljes körű informálása
  • Piackutatás

Elvárások:

  • Érettségi + OKJ végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Monotonitás- és stressz tűrés
  • Nagyfokú precizitás

Munkavégzés helye:

Győr

Amit kínálunk:

  • Vonzó bér
  • Fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri, diákok munkaközvetítésével foglalkozó partnercége részére toboroz főállású munkatársat.

A szakmai önéletrajzokat e-mail címünkre várjuk. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó HNZs-1772 referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)