www.cvonline.hu

Cafeteria üzletági szakasszisztens

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 712897

Bővülő Cafeteria-szolgáltatások üzletágunk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A pozíció célja:
  • A tevékenység megismerése után a tanácsadó-projektvezetők munkájának támogatása, adminisztrációs, illetve szervezési feladatok teljesítése határidőre, pontosan.
  • A folyamatok elsajátítása és a megbízható munkavégzés eredménye a feladatkör bővülése, majd a projektvezetői pozíció elérése után az alább felsorolt teljes körű feladatok ellátása.
  • részvétel Cafeteria rendszer bevezetésében, professzionális működtetésben, jogi tanácsadásban - Cafeteria szolgáltatásunkat igénybevevő Ügyfeleink részére;
  • Éves nyilatkoztatások koordinálása, jogszabályi változások nyomon követése;
  • havonta a béren kívüli juttatások megrendelése, eljuttatása a munkavállalókhoz, belépő/kilépő munkavállalókhoz kapcsolódó teendők ellátása;
  • napi szintű levelezés és telefonos kapcsolattartás az Ügyfelekkel, illetve a Munkavállalókkal - felmerülő kérdések megválaszolása, szaktanácsadás;
  • a szolgáltatáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése;
  • riportok készítése az Üzletágvezető számára.
Elvárások:
  • gazdasági területen szerzett diploma,
  • HR/Cafeteria adminisztrációban szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • aktív, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Word, Excel magabiztos ismerete (függvények),
  • választékos, pontos fogalmazás szóban és írásban egyaránt,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • motivált, ambiciózus személyiség.
Amit kínálunk:
  • biztos vállalati háttér, fejlődő ágazat, hosszú távú munkalehetőség;
  • fejlett szoftveres háttér, infrastruktúra a minőségi munkavégzéshez;
  • fejlődési lehetőség, önállóságot igénylő, felelősségteljes munkakör;
  • fiatal, dinamikus csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, 9:00-17:30 (14.ker.)
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Referencia szám: CA

Kategória
Humán erőforrás
Régió