www.cvonline.hu

Cafeteria Ügyintéző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2016.04.02.
Hirdetés azonosító: 996840

25 éve piacvezető bér- és humánügyviteli szolgáltató

Feladatok:

-A cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok elvégzése, adminisztrációja.
-Utalvány megrendelésekkel összefüggésben kapcsolattartás ügyfelekkel, szolgáltatókkal.
-Részvétel cafetéria szolgáltatás bevezetésében, valamint bérszámfejtési rendszerek cafeteria modulhoz tartozó tesztelésében.

Elvárások:

Középfokú iskolai végzettség (előny: közgazdasági érettségi).
-A feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok (elsősorban cafeteria, béren kívüli juttatások) naprakész ismerete.
-Felhasználói szintű MS Office ismeret.
-Jó kommunikációs készség, rendszerszemlélet.
-Önállóság, precíz munkavégzés, határidő-érzékenység.
Előny:
-Minimum 2 év cafeteria szakterületen szerzett szakmai gyakorlat.
-Lakáscélú hitel törlesztés elbírálása, ügyintézése kapcsán szerzett jártasság.
-Felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség.
-NEXON programok ismerete.
-Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

-hosszútávon kiszámítható, biztonságos munkakörülmények
-teljesítményhez igazodó, versenyképes jövedelem
-kulturált irodai munkakörnyezetet, modern eszközpark
-változatosság, szakmai kihívások, előmeneteli lehetőség
-orientációs program és lelkes, elhivatott kollégák várnak

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a