www.cvonline.hu

Cafeteria Tanácsadó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 700794

Bővülő Cafeteria-szolgáltatások üzletágunk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Cafeteria-szolgáltatással összefüggő feladatok ellátása teljes körűen:
  • részvétel nyilatkoztatásban, a juttatások megrendelésében és kiosztásában,
  • napi szintű levelezés és telefonos kapcsolattartás az Ügyfelekkel, illetve a Munkavállalókkal,
  • felmerülő panaszok és problémák kezelése, személyes tanácsadás,
  • belépő/kilépő munkavállalókhoz kapcsolódó teendők ellátása,
  • a szolgáltatáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • riportok készítése az Üzletágvezető számára.
Elvárások:
  • gazdasági területen szerzett diploma,
  • ideálisan 1-3 év HR/Cafeteria adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • általános munkaügyi ismeretek,
  • aktív, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen,
  • Word, Excel magabiztos felhasználói szintű ismerete,
  • választékos, pontos fogalmazás szóban és írásban egyaránt,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • motivált, ambiciózus személyiség.
Amit kínálunk:
  • biztos vállalati háttér, fejlődési lehetőség,
  • fiatal, dinamikus csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, 9:00-17:30-ig (14.ker.)
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Referencia szám: CT-03

Kategória
Humán erőforrás
Régió