www.cvonline.hu

Cafeteria tanácsadó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1027502

Magyarország egyik vezető HR szolgáltatójaként a Cafetéria csapatunkba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörben
Feladatok:

  • Cafeteria szolgáltatásunkat igénybevevő Ügyfeleink részére részvétel a bevezetésében, a professzionális működtetésben és jogi tanácsadás
  • Éves nyilatkoztatások koordinálása, jogszabályi változások nyomon követése
  • Havonta a béren kívüli juttatások megrendelése, eljuttatása a munkavállalókhoz, belépő/kilépő munkavállalókhoz kapcsolódó teendők ellátása
  • Napi szintű levelezés és telefonos kapcsolattartás az Ügyfelekkel, illetve a Munkavállalókkal - felmerülő kérdések megválaszolása, szaktanácsadás
  • A szolgáltatáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Riportok készítése az Üzletágvezető számára

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • 2 év tapasztalat adminisztratív, ügyfélkapcsolati, szakmai asszisztensi területen
  • Aktív, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office Word, Excel magabiztos ismerete (különösen függvények)
  • Választékos, pontos fogalmazás szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Motivált, ambiciózus személyiség

Juttatások:
  • stabil vállalat, fejlődő ágazat, hosszú távú munkalehetőség
  • fejlett szoftveres háttér, infrastruktúra a minőségi munkavégzéshez
  • fejlődési lehetőség, önállóságot igénylő, felelősségteljes munkakör
  • fiatal, elhivatott csapat

Előnyök:
  • HR/Cafeteria adminisztrációban szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, küldje el az önéletrajzát a megadott emailcímre

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Humán erőforrás
Régió